Mustikas Digital OÜ privaatsuspoliitika

 

Lehepoiss.ee lehel on meie üheks peamiseks prioriteediks külastajate privaatsus. See privaatsuspoliitika dokument sisaldab teavet, mida lehepoiss.ee kogub ja salvestab ning kuidas me seda kasutame.

Kui teil on lisaküsimusi või vajate meie privaatsuspoliitika kohta lisateavet, võtke meiega ühendust.

See privaatsuspoliitika kehtib ainult meie veebitegevuste kohta ja kehtib meie veebisaidi külastajatele seoses teabega, mida nad lehepoiss.ee lehel jagavad ja/või koguvad. See poliitika ei kehti teabe kohta, mida kogutakse võrguühenduseta või muude kanalite kaudu peale selle veebisaidi.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute käesolevaga meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega.

Teave, mida kogume

 • Isikuandmed, mida teil palutakse esitada, ja põhjused, miks teil seda palutakse, tehakse teile selgeks hetkel, mil palume teil esitada oma isikuandmed.
 • Kui võtate meiega otse ühendust, võime saada teie kohta lisateavet, nagu teie nimi, e-posti aadress, telefoninumber, sõnumi ja/või manuste sisu, mille võite meile saata, ja mis tahes muud teavet, mille võite esitada.
 • Kui registreerite konto, võime küsida teie kontaktteavet, sealhulgas selliseid andmeid nagu nimi, ettevõtte nimi, aadress, e-posti aadress ja telefoninumber.

 

Kuidas me teie teavet kasutame

Kasutame kogutavat teavet mitmel viisil, sealhulgas:

 • Pakkuda, käitada ja hooldada meie veebisaiti
 • Täiustada, isikupärastada ja laiendada meie veebisaiti
 • Mõista ja analüüsida, kuidas te meie veebisaiti kasutate
 • Arendada uusi tooteid, teenuseid, funktsioone
 • Suhelda teiega kas otse või mõne meie partneri kaudu, sealhulgas klienditeeninduse eesmärgil, et pakkuda teile veebisaidiga seotud värskendusi ja muud teavet ning turundus- ja reklaamieesmärkidel
 • Saata teile e-kirju
 • Pettuste tuvastamine ja ärahoidmine

 

Logifailid

Lehepoiss järgib logifailide kasutamise tavapärast protseduuri. Need failid logivad külastajaid, kui nad veebisaite külastavad. Kõik hostimisettevõtted teevad seda ja see on osa hostimisteenuste analüüsist. Logifailide kogutud teave sisaldab Interneti-protokolli (IP) aadresse, brauseri tüüpi, Interneti-teenuse pakkujat (ISP), kuupäeva ja kellaaja templit, viitavaid/väljuvaid lehti ja võib-olla ka klikkide arvu. Need ei ole seotud ühegi isikut tuvastava teabega. Teabe eesmärk on suundumuste analüüsimine, saidi haldamine, kasutajate liikumise jälgimine veebisaidil ja demograafilise teabe kogumine.

Küpsised ja veebimajakad

Nagu iga teine veebisait, kasutab Lehepoiss “küpsiseid”. Neid küpsiseid kasutatakse teabe, sealhulgas külastajate eelistuste ja veebisaidi lehtede salvestamiseks, mida külastaja külastas või külastab. Seda teavet kasutatakse kasutajate kogemuse optimeerimiseks, kohandades meie veebilehe sisu vastavalt külastaja brauseri tüübile ja/või muule teabele.

Reklaamipartnerite privaatsuspoliitika

Saate tutvuda selle loendiga, et leida iga lehepoiss.ee reklaamipartneri privaatsuspoliitika.

Kolmandate osapoolte reklaamiserverid või reklaamivõrgud kasutavad tehnoloogiaid, nagu küpsised, JavaScript või veebimajakad, mida kasutatakse nendele vastavates reklaamides ja lehepoiss.ee lehel kuvatavates linkides, mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Kui see juhtub, saavad nad teie IP-aadressi automaatselt. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja/või külastatavatel veebisaitidel kuvatava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Pange tähele, et lehepoiss.ee’l puudub juurdepääs ja kontroll nendele küpsistele, mida kasutavad kolmandatest osapooltest reklaamijad.

Kolmanda osapoole privaatsuspoliitika

Lehepoiss.ee privaatsuspoliitika ei kehti teistele reklaamijatele ega veebisaitidele. Seetõttu soovitame teil üksikasjalikuma teabe saamiseks tutvuda nende kolmandate osapoolte reklaamiserverite vastavate privaatsuseeskirjadega. See võib sisaldada nende tavasid ja juhiseid teatud valikutest loobumise kohta.

Saate küpsised keelata oma brauseri individuaalsete valikute kaudu. Täpsema teabe saamiseks küpsiste haldamise kohta konkreetsete veebibrauseritega leiate selle brauserite vastavatelt veebisaitidelt.

GDPR andmekaitseõigused

Soovime veenduda, et olete täielikult teadlik kõigist oma andmekaitseõigustest. Igal kasutajal on õigus järgmisele:

 • Juurdepääsuõigus – teil on õigus nõuda oma isikuandmete koopiaid. Võime teilt selle teenuse eest võtta väikese tasu.
 • Õigus andmete parandamisele – teil on õigus nõuda, et me parandaksime mis tahes teabe, mis teie arvates on ebatäpne. Samuti on teil õigus nõuda, et me täiendaksime teavet, mis teie arvates on puudulik.
 • Õigus kustutamisele – teil on teatud tingimustel õigus nõuda, et me kustutaksime teie isikuandmed.
 • Õigus piirata töötlemist – teil on õigus nõuda, et me piiraksime teie isikuandmete töötlemist teatud tingimustel.
 • Õigus esitada vastuväiteid töötlemisele – teil on teatud tingimustel õigus esitada vastuväiteid teie isikuandmete töötlemisele meie poolt.
 • Õigus andmete teisaldatavusele – teil on õigus nõuda, et me edastaksime kogutud andmed teatud tingimustel teisele organisatsioonile või otse teile.

Kui esitate päringu, on meil teile vastamiseks aega üks kuu. Kui soovite mõnda neist õigustest kasutada, võtke meiega ühendust.

 

Muudatused käesolevas privaatsuspoliitikas

Võime oma privaatsuspoliitikat aeg-ajalt värskendada. Seetõttu soovitame teil seda lehte aeg-ajalt muudatuste osas üle vaadata. Teavitame teid kõigist muudatustest, postitades sellele lehele uue privaatsuspoliitika. Need muudatused jõustuvad kohe pärast selle lehe uuendamist.

Võta meiega ühendust

Kui teil on meie privaatsuspoliitika kohta küsimusi või ettepanekuid, võtke meiega ühendust